Am participat la maratonul Targu Secuiesc pe o vreme urata si pe un traseu cu mult noroi,balti pana si parauri pana la genunchi, un concurs cu un mare plus puteam sa facem dus dar si cu multe minusuri: semnalizare proasta (multi s-au ratacit pe traseu),trecerea podului de cale fereata , finsihul pe care trebuia sa cauti.Poze aici

Traseul scurt – U18 - M

 

Nr.

Nume

timp

1

22

Laczko Attila

2:27:24

2

23

Ivacson Gellert

2:47:05

3

38

Mihok Levente

3:24:09

4

2

Szigyarto Aron

3:47:48

5

24

Portik Seres Csaba

-

 

Traseu scurt -  18-35 -M

 

Nr.

Nume

Timp

1

42

Rares Manea

2:07:10

2

36

Mocanu Bogdan

2:18:33

3

43

Semeniuc Cătălin

2:29:03

4

32

Kelemen Arpad

2:31:35

5

11

Mircioi Cristian

2:34:18

6

52

Matei Dragos Alexandru

2:34:39

7

26

Constantin Boricean

2:34:44

8

31

Varga Zsolt

2:41:06

9

3

Szigyarto Laszlo

2:42:06

10

47

Buzea Paul

2:42:32

11

33

Marton Istvan

2:54:32

12

66

Sandor Szilveszter

3:05:00

13

17

Penzes Nandor

3:09:39

14

60

Demeter Istvan Etele

3:10:40

15

9

Enache Mihai

3:10:41

16

16

Iliescu Serban Andrei

3:23:23

17

13

Gyerko Zsolt

3:20:23

18

15

Olaru Mircea

3:26:27

19

34

Hilea Paul Alecsandru

3:34:50

20

7

Catarig Andrei

3:44:29

21

55

Popa Cristian

3:45:00

22

78

Hanzel Istvan

4:01:15

23

48

Dohotaru Marian

4:02:02

24

14

Mireanu Bogdan

4:08:16

25

57

Antal Robert

4:24:00

26

53

Antal Laszlo

4:24:12

27

56

Tas Zsolt

4:24:13

28

12

Staneci Ovidiu

4:31:00

29

19

Toderită Ioan Alexandru

5:01:20

30

18

Găburici Iulian

5:01:20

31

27

Gergely Szilard

-

 

Traseu scurt - 36-45 - M

 

Nr.

Nume

Timp

1

6

Panaitescu Nicusor

2:31:56

2

59

Plumbotă Nicuşor

2:34:18

3

41

Imre Janos Zsolt

2:41:33

4

45

Sarig Csaba

2:41:51

5

25

Balazs Sandor

2:45:37

6

8

Burcescu Mihai

2:51:08

7

35

Kiraly Csaba

2:53:42

8

37

Klosz Viktor

2:53:43

9

40

Oprişoiu Valentin

2:53:44

10

50

Daczo Csaba

2:55:30

11

44

Klosz Peter

3:05:21

12

39

Butoiu Sorin

3:11:47

13

20

Cseh Emil

3:20:13

14

62

Berde Lorand

3:45:34

15

30

Micu Viorel

4:05:36

16

51

Anghel Marius

5:01:20

17

21

Hubca Adrian

5:01:20

18

61

Feraru Daniel Dumitru

6:11:14

19

63

Lacatus Mircea Victor

6:11:17

 

Traseu scurt – peste 45- M

 

Nr.

Nume

Timp

1

4

Szigyarto Zsombor

3:47:56

2

49

Alexandrescu Stefan

4:45:12

 

Traseu scurt - 18-35- F

 

Nr.

Nume

Timp

1

58

Plumbotă Patricia Maria

3:08:21

2

29

Branea Cristina Adriana

3:26:00

3

54

Ilinca Dana

3:42:40

4

5

NenciuAndreea Alexandra

3:42:40

5

10

Trofin Alina-Maria

4:29:47

6

28

Manta Cristina

6:10:20

 

(Traseu scurt-U 18 – F)

Premiu special pentru cea mai tanara concurenta

Nr.

Nume

Timp

49

Gyerko Evelin

6:10:19

 

Premiu special pentru cel mai in varsta concurent

Nr.

Nume

Timp

4

Szigyarto Zsombor

3:47:56

 

Premiu special pentru performanta

Nr.

Nume

Timp

17

Ionascu Marius

6:44:53

 

 
Hosszu tav eredmenyei PDF Nyomtatás E-mail

Traseu lung – 36-45 - M

Nr.

Nume

Timp

1

17

Ionascu Marius

6:44:53

2

7

AlexandruVasiliu

8:27:38

Traseu lung - 18-35 - M

NR.

Nume

Timp

1

8

Rosioru Daniel-Marius

6:44:53

2

2

Spulber Dan Georgian

7:25:53

3

6

Rosu Daniel

7:33:17

4

10

MogaCatalin

7:52:55

5

11

Palhazi Robert

8:27:38

6

7

AlexandruVasiliu

8:38:55

7

1

Braguta Nicolae

8:14:35

8

12

Kedves Peter

8:14:35

9

21

Iacob Emanuel Adrian

8:17:37

10

3

Ghilinta Mihai Ciprian

-

11

9

Ciubotaru Dragos

-

12

4

Pislaru Eduard

-

13

31

Vasilescu Adrian

-

Trackback address for this post::

https://asmasterskibikeclub.blog.hu/api/trackback/id/tr652030578

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

No feedback.